Среда, 13.Декабрь.2017, 03:28
Приветствую Вас Гость | RSS
SC STAER
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Сентябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 227
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2014 » Сентябрь » 21 » Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км "Львівська десятк
Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км "Львівська десятк
18:13


Львів,  21 вересня 2014 р.

Біг на 10 км Жінки Фінал
          
1 КОТОВСЬКА    Ольга     Рівненська    05.12.1983    32:53.0h        100        Захожий В.О., Чулаєвський Б.В., Кузін О.    , У, , ОШВСМ Рвн
2 СТАНКО    Світлана     Рівненська    13.05.1976    33:03.0h        80        Захожий В.О., Попеляев А.В.    , У, , ОШВСМ Рвн
3 КАРМАНЕНКО    Катерина     Рівненська    03.09.1986    33:07.0h        70        Нечипорець Я.Й. ()    , Д, , ОШВСМ Рвн

4 НОСЕНКО    Ганна     Донецька    01.10.1988    34:24.0h        60        Степанцов К.А.    Дніпропетровська, К-С, , ШВСМ
5 КІЛЯРСЬКА    Валентина     Миколаївська    02.07.1990    34:27.0h        50        Кілярський В.Г.    , , , ЦОП
6 ЯРОЦЬКА    Ольга     м. Київ    14.11.1991    34:51.0h        40        бр. Лебедєвих (), Кузін О., Якимчук А.О.    , , , ДШВСМ
7 КАЛЮЖНА    Вікторія     Дніпропетровська    11.07.1994    35:09.0h        30        бр. Охрименко (), Ліщук В.І.    , МОН-С,
8 ЯРЕМЧУК    Софія     Львiвська    03.06.1994    36:09.0h        25        Прокопенко В.І., Остасюк Т    , К, , КДЮСШ "Колос" Львів
9 КАНДИБА    Ірина     Дніпропетровська    23.03.1986    36:45.0h        20        бр. Охрименко ()    , С, , МК ДЮСШ Днп
10 ФЕДОРОВА    Олена     м. Київ    02.04.1992    37:01.0h        15        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
11 ГУДАК    Марія     Львiвська    22.09.1993    37:05.0h        10        Прокопенко В.І., Шевчук М.М. ()    , К, , КДЮСШ "Колос" Львів
12 ОЛІЙНИК    Олександра     Миколаївська    05.07.1993    37:40.0h        5        Ковпак А.Ф., Львова-грицак В    , , , МСДЮСШОР Мик

Біг на 10 км Молодь жінки Фінал

1 ОЛІЙНИК    Наталія     Тернопiльська    01.03.1995    34:39.0h        100        Стефанишина О.В.    , МОН, , ШВСМ Трн
2 КАЛЮЖНА    Вікторія     Дніпропетровська    11.07.1994    35:09.0h        80        бр. Охрименко (), Ліщук В.І.    , МОН-С,
3 ЗІНЕНКО    Валерія     Полтавська    06.11.1995    35:19.0h        70        Гончар О, Баляшкін О.М.    , МОН,
4 ЯРЕМЧУК    Софія     Львiвська    03.06.1994    36:06.0h        60        Прокопенко В.І., Остасюк Т    , К, , КДЮСШ "Колос" Львів
5 ПРОКОФ'ЄВА    Євгенія     м. Київ    05.06.1995    36:23.0h        50        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
6 ФЕДОРОВА    Олена     м. Київ    02.04.1992    37:01.0h        40        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
7 ГУДАК    Марія     Львiвська    22.09.1993    37:05.0h        30        Прокопенко В.І., Шевчук М.М. ()    , К, , КДЮСШ "Колос" Львів
8 ОЛІЙНИК    Олександра     Миколаївська    05.07.1993    37:40.0h        25        Ковпак А.Ф., Львова-грицак В    , , , МСДЮСШОР Мик
9 РОШКО    Андріана     Закарпатська    22.08.1993    40:10.0h        20        Будкевич Г.Б.    Мукачево, С, , ШВСМ Зкп
10 ЛЄПЄТЮХІНА    Вікторія     Миколаївська    25.10.1996    41:52.0h        15        Ковпак А.Ф.    , , , МСДЮСШОР Мик
11 ЛУЗІНА    Мирослава     м. Київ    18.08.1995    46:20.0h        10        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
12 ШУЛЯК    Алла     м. Київ    08.05.1994    55:52.0h        5        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ

Біг на 10 км Юніорки Фінал

1 ОЛІЙНИК    Наталія     Тернопiльська    01.03.1995    34:39.0h        50        Стефанишина О.В.    , МОН, , ШВСМ Трн
2 ЗІНЕНКО    Валерія     Полтавська    06.11.1995    35:19.0h        40        Гончар О, Баляшкін О.М.    , МОН,
3 ПРОКОФ'ЄВА    Євгенія     м. Київ    05.06.1995    36:23.0h        35        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
4 ЛЄПЄТЮХІНА    Вікторія     Миколаївська    25.10.1996    41:52.0h        25        Ковпак А.Ф.    , , , МСДЮСШОР Мик
5 ЛУЗІНА    Мирослава     м. Київ    18.08.1995    46:20.0h        20        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ

Біг на 10 км Чоловіки Фінал

1 ПОРОЗОВ    Ігор     Дніпропетровська    22.03.1991    28:30.0h        100        бр. Охрименко (), Ліщук В.І, Д,
2 ЮХИМЧУК    Микола     Полтавська    20.12.1985    28:45.0h        80        Гончар О    , Д,
3 РУСЮК    Юрій     Волинська    03.05.1987    28:49.0h        70        Рудюк В.П., Булковський А., ШВСМ Волинь
4 ПЕЧНІКОВ    Руслан     м. Київ    14.10.1988    28:56.0h        60        бр. Лебедєвих, Кузін О.    , Д,
5 СІРУК    Дмитро     Рівненська    12.04.1991    29:35.0h        50        Дітлашок В, Д, , ОШВСМ Рвн
6 САВЧУК    Руслан     Полтавська    17.11.1986    29:36.0h        40        Гончар О, Пятничук Г.О. ()    , Д,
7 БАБАРИКА    Олександр     Рівненська    22.05.1984    29:51.0h        30        Нечипорець Я.Й. ()    , Д, , ОШВСМ Рвн    
8 ГАВРИЛЮК    Роман     Закарпатська    18.07.1982    29:59.0h        25        Маріонда І.І. ()    Ужгород, Д, , ШВСМ Зкп
9 ДАНЬКІВ    Руслан     Тернопiльська    11.09.1991    30:03.0h        20        Стефанишина О.В.    , МОН, , ШВСМ Трн
10 РОСТИКУС    Роман     Львiвська    18.08.1992    30:30.0h        15        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    , Д, , ЛШВСМ
11 ЖУКОВ    Єгор     Хмельницька    26.02.1992    30:41.0h        10        Ліщук В.І., Степанцов К.А.    Донецька, Д,
12 ЯКИМЧУК    Максим     Хмельницька    07.07.1994    30:48.0h        5        Колбасовський С, Ліщук В.В.    , Д, , ШВСМ Хмл

Біг на 10 км Молодь чоловіки Фінал

1 ТАРАСЮК    Андрій     Чернівецька    27.08.1995    29:56.0h        100        Гешко І, Дітлашок В    , Д, , ОШВСМ Чернівецька
2 РОСТИКУС    Роман     Львiвська    18.08.1992    30:30.0h        80        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    , Д, , ЛШВСМ
3 ЖУКОВ    Єгор     Хмельницька    26.02.1992    30:41.0h        70        Ліщук В.І., Степанцов К.А.    Донецька, Д,
4 ЯКИМЧУК    Максим     Хмельницька    07.07.1994    30:48.0h        60        Колбасовський С, Ліщук В.В.    , Д, , ШВСМ Хмл
5 САВЕНКО    Андрій     Чернівецька    10.12.1993    30:54.0h        50        Гешко І, Миронюк Г.Г.    , Д, , ОШВСМ Чернівецька
6 КОЛЯДА    Костянтин     Львiвська    08.06.1993    31:05.0h        40        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    , МОН, , ЛДЮСШ №2
7 САВКА    Іван     Львiвська    04.10.1994    31:27.0h        30        Теплий Д.М.    , Д, , ЛШВСМ
8 ХОМЕНКО    Володимир     Волинська    17.11.1996    31:31.0h        25        Данилюк А.Ю. ()    , МОН, , ДЮСШ Ківерцівська
9 НОВІКОВ    Павло     Рівненська    14.03.1995    31:34.0h        20        Романчук М    , К, , ОДЮСШ "Колос" Рвн 
10 ШКІЛЬНЮК    Богдан     Миколаївська    10.01.1996    31:36.0h        15        Кілярський В.Г., Тульчевський О    , МОН, , ЦОП
11 БОНДАРЕНКО    Анатолій     Дніпропетровська    01.04.1994    31:49.0h        10        Деревянчук М.П. ()    , У,
12 КАПІТАНЕЦЬ    Віталій     Хмельницька    27.07.1995    31:57.0h        5        Ліщук В.В.    , Д, , ШВСМ Хмл
...15 РУДИЧ    Віктор     Рівненська    13.11.1996    32:39.0h                Романчук М    , К, , ОДЮСШ "Колос" Рвн

Біг на 10 км Юніори Фінал

1 ТАРАСЮК    Андрій     Чернівецька    27.08.1995    29:56.0h        50        Гешко І, Дітлашок В    , Д, , ОШВСМ Чернівецька
2 ХОМЕНКО    Володимир     Волинська    17.11.1996    31:31.0h        40        Данилюк А.Ю. ()    , МОН, , ДЮСШ Ківерцівська
3 НОВІКОВ    Павло     Рівненська    14.03.1995    31:34.0h        35        Романчук М    , К, , ОДЮСШ "Колос" Рвн
4 ШКІЛЬНЮК    Богдан     Миколаївська    10.01.1996    31:36.0h        25        Кілярський В.Г., Тульчевський О    , МОН, , ЦОП
5 КАПІТАНЕЦЬ    Віталій     Хмельницька    27.07.1995    31:57.0h        20        Ліщук В.В.    , Д, , ШВСМ Хмл
6 РУДИЧ    Віктор     Рівненська    13.11.1996    32:39.0h        18        Романчук М    , К, , ОДЮСШ "Колос" Рвн
7 МОЧУЛЬСЬКИЙ    Юрій     Львiвська    06.05.1995    33:16.0h        15        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Єретик В.Ю.    , МОН, , ЛДЮСШ №2
8 ГАЛАСЮК    Андрій     Тернопiльська    13.09.1995    34:00.0h        13        Дуда Б.П., Стефанишина О.В.    , МОН, , ОДЮСШ Трн
9 ПЕТРУХ    Андрій     Львiвська    31.08.1995    34:26.0h        10        Теплий Д.М.    , МОН, , РДЮСШ Самбірська
10 ТУРУЙ    Олександр     м. Київ    07.07.1996    34:49.0h        8        бр. Лебедєвих ()    , , , ДЮСШ "Старт" Київ
11 ДАНЬКІВ    Назар     Тернопiльська    22.09.1996    34:50.0h        5        Стефанишина О.В.    , МОН, , ОДЮСШ Трн
12 МАТВЄЄВ    Володимир     м. Київ    15.11.1996    36:50.0h        3        бр. Лебедєвих (), Краснов О.Г.    , , , ДЮСШ "Старт" Київ

 

Просмотров: 439 | Добавил: longrun | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017Бесплатный конструктор сайтов - uCoz