Вторник, 24.Октябрь.2017, 02:20
Приветствую Вас Гость | RSS
SC STAER
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 227
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Январь » 28 » 28 січня у Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
28 січня у Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
18:34

Біг на 1500 м Чоловіки Фінал
Забіг 1
1    1186     ОБУХОВСЬКИЙ    Олексій     Вінницька    29.03.1993    3:55.13    КМС        Пригорницький О.є., Гарницька А.М.    К, СДЮШОР "К" Внц
2    568     КОРОЛЬ    Олександр     Дніпропетровська    31.07.1993    3:59.46    I        Лобанов О., Охрименко О.В., Охріменко В.М.    Д, МК ДЮСШ Днп
3    479     ІГНАТЕНКО    Андрій     Дніпропетровська    13.03.1995    3:59.47    I
Забіг 2
1    970     КІЩЕНКО    Юрій     Одеська    04.08.1991    3:47.63    МС        Кревсун Ю., Ліщинський І.І.    Вінницька, Д-МОН, КДЮСШ
2    265     ВИХОПЕНЬ    Юрій     Київська    08.05.1992    3:48.96    КМС        Романчук С.І., Думич Л.    Д, КОЦОП
3    1364     ГОРОДИСЬКИЙ    Богдан-Іван     Львiвська    18.05.1994    3:51.97    КМС        Сташків М.В., Хіміон Т.В.    Д, ЛШВСМ

4    145     АЛІКСІЙЧУК    Андрій     Донецька    04.09.1997    3:52.03    КМС        Степанцов К.А.    К, ШВСМ Днц
5    1414     РОСТИКУС    Роман     Львiвська    18.08.1992    3:52.45    КМС        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    Д, ЛШВСМ
6    881     МАРЕНКО    Дмитро     м. Київ    29.11.1990    3:52.45    КМС        Скрипник О.Т. (), Якимчук ()    ЗСУ, ДШВСМ
7    1205     РАБЧУН    Вадим     Вінницька    11.01.1996    3:53.07    КМС        Кревсун Ю., Ліщинський І.І., Москвін А.Г.    К, ШВСМ Він
8    1677     ПОЛЮХОВИЧ    Роман     Рівненська    07.03.1988    3:54.03    КМС        Чулаєвський Б.В.    Д, ОШВСМ Рвн

Біг на 3000 м Чоловіки Фінал
Забіг 1
1    2246     СТРЕБКОВ    Іван     Тернопiльська    28.09.1991    8:02.80    МС        Рикалов Ю.В., Степанюк о.і.    Д-К, ШВСМ Трн
2    262     МАСЛОВ    Станіслав     Київська    19.01.1989    8:03.07    МС        Фадєєв О.Є., Коноваленко Є.с    Д, ДШВСМ
3    235     КИЦ    Володимир     Київська    15.01.1987    8:06.53    МС        Романчук С.І.    Д, КОЦОП

4    265     ВИХОПЕНЬ    Юрій     Київська    08.05.1992    8:12.03    КМС        Романчук С.І., Думич Л.    Д, КОЦОП
5    1186     ОБУХОВСЬКИЙ    Олексій     Вінницька    29.03.1993    8:12.63    КМС        Пригорницький О.є., Гарницька А.М.    К, СДЮШОР "К" Внц
6    2515     КАЗБАН    Артем     Дніпропетровська    23.03.1990    8:25.68    КМС        Крот М.А., Щербакова А.І., Шерстюк С.М.    Д, ОШВСМ
7    145     АЛІКСІЙЧУК    Андрій     Донецька    04.09.1997    8:34.81    КМС        Степанцов К.А.    К, ШВСМ Днц
8    2304     ДАНЬКІВ    Руслан     Тернопiльська    11.09.1991    8:51.51    I        Стефанишина О.В.    Д, ШВСМ Трн
Забіг 2
1    1968     ДОЛИНЧУК    Дмитро     Волинська    05.11.1994    8:37.75    I        Данилюк А.Ю. (), Сташків М.В.    Д, ДЮСШ Ківерцівська
2    464     ПОТОЦЬКИЙ    Антон     Дніпропетровська    17.06.1984    8:48.28    I        Скляренко І.В.    Д, ДЮСШ
3    1408     КОЛЯДА    Костянтин     Львiвська    08.06.1993    8:55.45    I        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    Д, ЛШВСМ

Біг на 2000 м з/п Чоловіки Фінал
1    2208     ОЛІЙНИК    Павло     Чернігівська    09.05.1988    5:38.39    КМС        Сердюк В.І.    Д, ОШВСМ Чрг
2    1844     КОВАЛЬ    Василь     Житомирська    11.11.1989    5:38.62    КМС        Даниленко О.Л. ()    Д, ОШВСМ Жтм
3    2014     ГРИЦАК    Юрій     Миколаївська    31.12.1985    5:41.91    КМС            ШВСМ Мик

4    347     ДЕЩЕНКО    Андрій     Харкiвська    30.07.1994    5:46.00    КМС        Поливаний В.І., Літвінова Л    Д, ШВСМ з л/а
5    2304     ДАНЬКІВ    Руслан     Тернопiльська    11.09.1991    5:47.87    КМС        Стефанишина О.В.    Д, ШВСМ Трн
6    1016    ГОРДЄЙКО    Василь     Одеська    28.07.1993    5:49.95    КМС        Варічев В    МОН, ОСДЮСШОР
7    1352     САВКА    Іван     Львiвська    04.10.1994    5:51.53    I        Теплий Д.М.    Д, ЛШВСМ
8    1361     РОМАНИШИН    Олег     Львiвська    14.04.1994    5:58.50    I        Теплий Д.М.    Д, ЛШВСМ
9    1408     КОЛЯДА    Костянтин     Львiвська    08.06.1993    5:58.60    I        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Гаєвський М.П. ()    Д, ЛШВСМ
10    1240     МАРЧУК    Владислав     Вінницька    11.10.1993    6:01.89    I        Пригорницький О.є., Гарницька А.М.    К, СДЮШОР "К" Внц

Біг на 800 м Чоловіки Фінал
Забіг 1
1    1710     ЄВЧУК    Василь     Рівненська    14.01.1994    1:57.25    I        Захожий В.О., Грабовська Д.Г.    У, ОШВСМ Рвн
2    2138     СЕНИК    Станіслав     Івано-Франківська    23.11.1996    1:57.51    I        Дзундза Ю.М., Перегинець М.І.    У, СДЮШОР Ів-Фр.
Забіг 2
1    1987     ХОВАЙЛО    Олександр     Волинська    06.04.1994    1:55.99    I        Данилюк А.Ю. (), Сташків М.В.    Д, ДЮСШ Ківерцівська
Забіг 3
1    1844     КОВАЛЬ    Василь     Житомирська    11.11.1989    1:56.27    I        Даниленко О.Л. ()    Д, ОШВСМ Жтм
2    568     КОРОЛЬ    Олександр     Дніпропетровська    31.07.1993    1:56.89    I        Лобанов О., Охрименко О.В., Охріменко В.М.    Д, МК ДЮСШ Днп
Забіг 4
1    1828     ГЕДЗЮК    Дмитро     Житомирська    26.05.1991    1:56.40    I        Зорнік В.Р.    К, ОШВСМ Жтм
2    1208     ЦАРИК    Андрій     Вінницька    02.12.1990    1:57.25    I        Турлюк В.М.    К, ШВСМ Він
3    2412     СЕНЧИШИН    Віктор     Кіровоградська    08.09.1994    1:57.33    I        Шостак І.О. (), Шостак О., Лизень В.    С, ДЮСШ "Спартак-2002" Крв
4    1361     РОМАНИШИН    Олег     Львiвська    14.04.1994    1:57.35    I        Теплий Д.М.    Д, ЛШВСМ
5    994     КОНДРАШОВ    Артем     Одеська    23.02.1995    1:57.97    I        Колодєєв М.І.    МОН, ОСДЮСШОР
Забіг 5
1    1834     ОЛІШЕВСЬКИЙ    В'ячеслав     Житомирська    18.07.1986    1:51.12    КМС        Зорнік В.Р.    Д, ОШВСМ Жтм
2    1807     ЯРКО    Роман     Житомирська    06.11.1989    1:52.46    КМС        Нікітіни А.В.,Н.М. ()    Д, ОШВСМ Жтм
3    583     КАЛМИКОВ    Сергій     Запорiзька    23.08.1993    1:53.21    КМС        Мальцев М.П. (), Свириденко В.О.    К, КДЮСШ

4    859     НІКОЛАЙЧУК    Дмитрій     м. Київ    20.03.1992    1:54.37    КМС        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт" Київ
5    290    КАРПЕНКО    Олексанндр     Київська    11.10.1995    1:57.99    I        Карпенко В.    У, КОШВСМ

Біг на 2000 м з/п Жінки Фінал

1    457     ПЕЧКО    Ганна     Дніпропетровська    20.08.1986    6:42.79    I        Фатєєв А.Ю., Настаченко В.Ф.    У, ОШВСМ
2    1363     РАЙТА    Оксана     Львiвська    05.03.1993    6:43.64    I        Сташків М.В., Кретів О.М.    Д, ЛШВСМ
3    842     ПРОКОФ'ЄВА    Євгенія     м. Київ    05.06.1995    6:46.44    I        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт" Київ

4    1355     КУХАР    Юлія     Львiвська    06.12.1992    7:00.03    I        Сташків М.В., Хіміон Т.В.    У, ЛШВСМ
5    1855     ТРИБЕЛЬ    Наталія     Житомирська    04.10.1997    7:04.87    II        Ледньова А.Є.    С, СДЮШОР Жтм
6    725     МОШЕНЕЦЬ    Марина     Черкаська    19.10.1994    7:31.00    III        Дзюник І.С.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
7    1175     ТУРЛЮК    Юлія     Вінницька    19.05.1996    7:37.61    III    

Біг на 1500 м Жінки Фінал

1    5     КУТАХ    Юлія     Донецька    18.08.1991    4:38.53    I        Ліщинський І.І., Кревсун Ю.    Вінницька, ЗСУ, ШВСМ Днц
2    139     СІДОРСЬКА    Олена     Донецька    30.07.1994    4:39.27    I        Степанцов К.А., Ліщук В.В.    Д, ШВСМ Днц
3    1782     ШАТАЛОВА    Марія     Житомирська    01.03.1989    4:40.20    I        Якимчук А.О., Зорнік В.Р.    Д, ОШВСМ Жтм

4    57     ТОБІАС    Наталія     Донецька    22.11.1980    4:40.75    I        Степанцов К.А.    Д, ШВСМ Днц
5    2008     КИРИЧУК    Діана     Миколаївська    20.04.1992    4:43.44    I        Кілярський В.Г.    Д, ЦОП
6    1358     БУБНЯК    Ірина     Львiвська    05.08.1993    4:44.00    I        Сташків М.В., Зубова Н    Д, ЛШВСМ
7    459     ДРЕНГАЛЬ    Вікторія     Дніпропетровська    21.01.1992    4:44.91    I        Фатєєви А.Ю. та О.І.    У, СДЮШОР "Метеор" Днп
8    96     ДУЦЬ    Марина     Рівненська    17.07.1997    4:50.47    II        Степанцов К.А., Фінчук Т.Л.    ШВСМ Днц
9    779     СОКУР    Олена     Черкаська    28.06.1993    4:53.03    II        Нечипоренко Л.А.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
10    452     КАНДИБА    Ірина     Дніпропетровська    23.03.1986    5:02.05    II        бр. Охрименко ()    С, МК ДЮСШ Днп    

Біг на 3000 м Жінки Фінал

1    1192     КУТАХ    Юлія     Донецька    18.08.1991    9:25.03    КМС        Ліщинський І.І., Кревсун Ю.    Вінницька, ЗСУ, ШВСМ Днц
2    1782     ШАТАЛОВА    Марія     Житомирська    01.03.1989    9:32.77    КМС        Якимчук А.О., Зорнік В.Р.    Д, ОШВСМ Жтм
3    57     ТОБІАС    Наталія     Донецька    22.11.1980    9:37.13    КМС        Степанцов К.А.    Д, ШВСМ Днц

4    391     КУЗУБОВА    Тетяна     Харкiвська    13.11.1987    9:44.07    КМС        Коняхіна Н.Ф.    Д, ШВСМ з л/а
5    2223     ОЛІЙНИК    Світлана     Чернігівська    31.03.1985    10:02.08    I        Сердюк В.І.    С, ОШВСМ Чрг
6    842     ПРОКОФ'ЄВА    Євгенія     м. Київ    05.06.1995    10:07.73    I        Лебедєви К.Л. та Н.В.    ДЮСШ "Старт" Київ
7    1766     КРЄПАК    Юлія     Житомирська    16.05.1991    10:15.51    I        Скрипник О.Т. (), Чернов А.І.    С, ОШВСМ Жтм
8    452     КАНДИБА    Ірина     Дніпропетровська    23.03.1986    10:31.99    II        бр. Охрименко ()    С, МК ДЮСШ Днп
9    680     МАХМУДОВА    Катерина     Запорiзька    06.07.1997    10:44.21    II

Біг на 800 м Жінки Фінал
Забіг 1
1    2369     АНТОНОВА    Валерія     Полтавська    10.11.1993    2:11.52    КМС        Лобанов О.    КДЮСШ "Авангард" ПЛТ
2    1200     ФЛОРА    Ганна     Вінницька    27.12.1994    2:12.45    КМС        Митурич В.М., Лаврентюк В    К, СДЮШОР "К" Внц
3    92     ПИРОЖЕНКО    Наталя     Донецька    23.01.1997    2:17.02    I        Степанцов К.А.    ШВСМ Днц
Забіг 2
1    2426    ДІДОВОДЮК(КЕЛЕМЕН)    Олеся     Закарпатська    25.07.1990    2:09.21    КМС        Перегінець М.І., Будкевич Г.Б.    Д, ШВСМ Зкп
2    458     ЛЕБІДЬ    Анастасія     Дніпропетровська    30.10.1993    2:09.64    КМС        Фатєєв А.Ю.    У, ОШВСМ

3    1400     МОЧУЛЬСЬКА    Орися     Львiвська    23.06.1992    2:10.28    КМС        Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б. (), Єретик В.Ю.    Д, ЛШВСМ
4    96     ДУЦЬ    Марина     Рівненська    17.07.1997    2:13.19    КМС        Степанцов К.А., Фінчук Т.Л.    ШВСМ Днц
5    2013     ТИМОШЕНКО    Крістіна     Миколаївська    04.01.1992    2:18.00    I        Боровский Л.Б., Половенко Г.    МСДЮСШОР Мик
6    658     БОГАТИР    Діана     Запорiзька    25.11.1996    2:18.93    I
Забіг 3
1    660     ТКАЧУК    Анастасія     Запорiзька    20.04.1993    2:05.97    МС        Рурак К.М., Рурак М.І., Дорундяк С.А. ()    Івано-Франківська, Д-У, ШВСМ Зпр
2    2008     КИРИЧУК    Діана     Миколаївська    20.04.1992    2:12.07    КМС        Кілярський В.Г.    Д, ЦОП

Просмотров: 287 | Добавил: longrun | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017Бесплатный конструктор сайтов - uCoz