Вторник, 24.Октябрь.2017, 02:24
Приветствую Вас Гость | RSS
SC STAER
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 227
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Январь » 31 » Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші) у приміщенні
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодші) у приміщенні
16:09

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків  (1998 р.н. та молодші) у приміщенні
м.Запоріжжя л/а манеж ВАТ "Запоріжсталь"
30-31 січня 2015 р.

Біг на 2000 м з/п Юнаки 17 Фінал
1    1680     ПАЧКОВСЬКИЙ    Дмитро     Рівненська    19.03.1999    6:08.43    I        Дітлашки П.О. та В.П. (), Боголуцька А    МОН, КОЛІФКС
2    1681     ЦИЦЮРА    Михайло     Рівненська    22.10.1998    6:10.42    II        Дітлашки П.О. та В.П. (), Новак А    МОН, КОЛІФКС
3    1629     БОНДАРЕНКО    Роман     Рівненська    06.04.1999    6:16.55    II        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн

4    776     ПЬЯНКОВ    Денис     Черкаська    02.04.1998    6:17.74    II        Продан О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
5    652     КУЧА    Олександр     Запорiзька    06.09.1998    6:28.45    II        Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Гунько О.    У, СДЮШОР "Металург" Зпр
6    904     БАДУН    Віталій     м. Київ    17.11.1998    6:33.60    II        Лебедєв К.Л., Лебедєва Н.В.    ДЮСШ "Старт" Київ
7    885    БРАЖНИК    Олександр     м. Київ    11.09.1998    6:33.73    II        Скрипнік О.Т. (), Шарак О.В.    У, СДЮСШОР м.Києва "У"
8    1734     ЄЛАШ    Андрій     Чернівецька    10.05.1998    6:36.49    III        Павлюк І., Павлюк Н.    МОН, ДЮСШ Хотинська Чернівецька
9    1855     БОГДАНЕВИЧ    Іван     Житомирська    08.07.1999    6:36.69    III        Ледньова А.Є.    СДЮСШОР Жтм
10    387     БУДКО    Микита     Харкiвська    04.09.1998    6:40.26    III        Чурілін С.Г.    МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
11    784     ТІТОРЕНКО    Руслан     Черкаська    19.08.1998    6:40.90    III        Татаренко д.в. , Масляков В.Д.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
12    764     КОВАЛЕНКО    Владислав     Черкаська    27.09.1999    6:41.30    III        Лашкул С.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк

Біг на 2000 м з/п Дівчата 17 Фінал
1    2370     КУЗЬОМА    Валентина     Полтавська    26.12.1999    7:12.55    II        Якуба М.В. ()    МОН, ДЮСШ Лубенська
2    539     СЕМЬОНОВА    Богдана     Дніпропетровська    26.08.1999    7:17.80    II        Крот М.А., Щербакова А.І.    МОН, МК ДЮСШ Днп
3    1384     ДІВЧУР    Вікторія     Львiвська    08.04.1999    7:31.40    III        Теплий Д.М.    МОН, РДЮСШ Самбірська
4    543     КОСИГІНА    Анастасія     Дніпропетровська    06.06.1999    7:35.43    III        Коноваленко О.С.    МОН, МК ДЮСШ Днп
5    2020     СТАШОК    Анна     Миколаївська    29.04.2000    7:37.46    III        Добровольський В.М., Кілярський В.Г., Львова-грицак В    МСДЮСШОР Мик
6    957     ХІМЕНЮК    Анна     Одеська    25.04.1998    7:46.40    III        Настаченко Л.І., Настаченко В.Ф.    Д, СДЮСШОР "Динамо" Одеса
7    2509    СМИРНОВА    Олексагндра     Дніпропетровська    26.02.1999    7:51.74    III        Сендецький Ю.В., Новікова Р.    У, СДЮСШОР "Метеор" Днп
8    1946     КУХ    Іванна     Волинська    21.08.2001    7:59.49    III        Борисюк І    МОН, ДЮСШ Любешівська
9    392     ФАХРІЄВА    Сабіна     Харкiвська    02.06.1999    8:12.06    I юн        Андрусенко Ю    МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
10    507    УСТИМЕНКО    Валерія     Дніпропетровська    06.01.1998    8:30.45    I юн        Зайченко О.М., Крок Б.Р.    К, КДЮСШ "Колос" Днп

Біг на 3000 м Юнаки 17 Фінал
1    1253     КОМЕНЧУК    Олег     Вінницька    23.01.1998    9:10.00    II        Москвін А.Г., Хотян В ()    К, МДЮСШ №1 Він
2    1674     СІРИЙ    Микола     Рівненська    24.05.1999    9:10.98    II        Дітлашки П.О. та В.П. (), Новак А    МОН, КОЛІФКС
3    1567     ЛОНСЬКИЙ    Вадим     Хмельницька    31.05.1999    9:11.43    II        Чорний І., Борейко М.М.    МОН, ДЮСШ Старосинявська
4    1944     ШИТЛЮК    Владислав     Волинська    26.09.1999    9:12.28    II        Ткачук О.А. ()    МОН, ДЮСШ Любешівська
5    1980    КУЛЮК    Ігор     Волинська    23.03.1998    9:22.91    II        Приходько С    МОН, РДЮСШ Рожищенська
6    551     АЛФІМОВ    Артем     Дніпропетровська    20.10.1998    9:24.38    II        Крот М.А., Щербакова А.І.    МОН, МК ДЮСШ Днп
7    197     ЖИТОВОЗ    Віталій     Київська    12.03.1998    9:30.92    III        Житовоз В.П., Житовоз С.А. ()    К
8    1629     БОНДАРЕНКО    Роман     Рівненська    06.04.1999    9:34.72    III        Романчук М    Д, КДЮСШ "Юний динамівець"Рвн
9    ЧОРНИЙ    Денис     Київська    13.03.1999    9:40.28    III        Житовоз В.П., Кулеша М.М.    К
10 СОСНИЦЬКИЙ    Ілля     Вінницька    25.07.1999    9:43.47    III        Сарафинюк П.Я., Маляр О.С.    К, СДЮСШОР "Колос" Він
11 ПЬЯНКОВ    Денис     Черкаська    02.04.1998    9:51.38    III        Продан О.В.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
12 ЛУКІЯНЧУК    Петро     Житомирська    19.07.1998    10:03.20    III        Гаврилюк О.В., Кузик    СДЮСШОР Жтм

Біг на 3000 м Дівчата 17 Фінал
1    288     БОРИСОВА    Марія     Київська    10.04.2000    10:22.43    I        Бузинний О.С.    МОН
2    887     ПИРОЖЕНКО    Ксенія     м. Київ    06.02.1998    10:22.80    I        Приходько В.М., Москаленко О.І. , Сташко І.П.    У, СДЮСШОР м.Києва "У"
3    198     ХОДАКІВСЬКА    Юлія     Київська    07.07.1999    10:29.13    II        Житовоз В.П., Кулеша М.М.    К
4    1389     СОКОЛІЧАК    Вікторія     Львiвська    15.10.1998    10:41.69    II        Сташків М.В., Далекорей В.в.    Д, ДЮСШ "здоров"я" Львів
5    2135     АНДРЮК    Ольга     Івано-Франківська    09.02.1998    10:45.25    II        Білоус Д, Перегінець М.І.    К, ДЮСШ Ів. Фр.
6    1821     ЧЕРКАВСЬКА    Оксана     Житомирська    21.09.2001    10:45.49    II        Сушицький А, Приходько В.М.    К, КДЮСШ "Колос" Жтм
7    555    ОНІСІМОВА    Катерина     Дніпропетровська    13.06.2002    10:48.05    II        Коноваленко О.С.    МОН, МК ДЮСШ Днп
8    227     КАРАСЕВИЧ    Наталія     Київська    21.05.1998    11:23.16    II        Гаман Л.Л., Зайцев В.О.    МОН, КОЛІФКС
9    391    БОРИСЕНКО    Катерина     Харкiвська    19.02.1999    11:23.23    II        Зудін М    МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
10    1946     КУХ    Іванна     Волинська    21.08.2001    11:38.99    III        Борисюк І    МОН, ДЮСШ Любешівська
11    2359     КОЛЕСНІК    Євгенія     Полтавська    10.11.1998    11:43.64    III        Чепіжний С.Ю., Крістінков Ф    К, ОДЮСШ "Колос" Плт
12    1986     ЧИЖ    Ірина     Волинська    16.05.2000    11:51.96    III        Данилюк А.Ю.    МОН, ДЮСШ Ківерцівська

Біг на 1500 м Дівчата 17 Фінал
1 СІРЯК    Катерина     м. Київ    20.07.1998    4:40.23    I        Приходько В.М., Гончаренко М.Я.    У, СДЮСШОР м.Києва "У"
2 ПИРОЖЕНКО    Ксенія     м. Київ    06.02.1998    4:46.16    I        Приходько В.М., Москаленко О.І. , Сташко І.П.    У, СДЮСШОР м.Києва "У"
3 БОРИСОВА    Марія     Київська    10.04.2000    4:48.96    II        Бузинний О.С.    МОН
4 ХОДАКІВСЬКА    Юлія     Київська    07.07.1999    4:49.63    II        Житовоз В.П., Кулеша М.М.    К, СДЮСШОР "Колос" К.о.
5 КОВБА    Вікторія     Рівненська    21.07.1999    4:56.44    II        Дітлашки П.О. та В.П., Ковба С    МОН, КОЛІФКС
6 ОМЕЛЯНОВА    Ірина     Рівненська    24.01.1998    4:57.70    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС

7 ЧЕРКАВСЬКА    Оксана     Житомирська    21.09.2001    5:01.22    II        Сушицький А, Приходько В.М.    К, КДЮСШ "Колос" Жтм
8 ГОРІХОВСЬКА    Мар'яна     Івано-Франківська    17.09.1998    5:02.27    II        Дзундза В.М. (), Перегінець М.І.    МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
9 ЮРЧЕНКО    Надія     Харкiвська    29.01.1998    5:02.98    II        Літвінова Л, Третяк А.Я.    Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
10 МОРОЗ    Олександра     Запорiзька    18.10.1999    5:04.80    II        Нечта С.о., Місірук Г.О. (), Гунько О.    У, СДЮШОР "Металург" Зпр
11 АНДРЮК    Ольга     Івано-Франківська    09.02.1998    5:08.90    II        Білоус Д, Перегінець М.І.    К, ДЮСШ Ів. Фр.
12 ПИРОГІВСЬКА    Таїсія     Запорiзька    10.07.2001    5:09.62    II        Кріль Ф.М.    У, ДЮСШ №10 Зпр

Біг на 1500 м Юнаки 17 Фінал
1 КУЗНЕЦОВ    Євген     Дніпропетровська    16.07.1998    4:12.13    II        Фатєєв А, Гринь В.А. ()    У, СДЮСШОР "Метеор" Днп
2 ГРАБОВСЬКИЙ    Антон     Рівненська    09.01.1998    4:12.92    II        Грабовська Д.Г.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
3 ПАЛІЙ    Максим     Запорiзька    25.03.1999    4:15.16    II        Нечта С.о., Місірук Г.О., Кучеренко В    У, СДЮШОР "Металург" Зпр
4 НАЗАРІЙЧУК    Назар     Івано-Франківська    18.07.1998    4:15.88    II        Перегінець М.І.    К, ДЮСШ Ів. Фр.
5 ШИТЛЮК    Владислав     Волинська    26.09.1999    4:18.40    II        Ткачук О.А. МОН, ДЮСШ Любешівська
6  АЛФІМОВ    Артем     Дніпропетровська    20.10.1998    4:18.42    II        Крот М.А., Щербакова А.І.    МОН, МК ДЮСШ Днп
7 ФІНЧУК    Владислав     Рівненська    06.12.1998    4:19.07    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС
8 БІЛИЙ    Павло     Рівненська    16.06.1999    4:19.57    II        Дітлашки П.О. та В.П. , Кашуба А    Д, КОЛІФКС
9 КУШНІРУК    Анатолій     Херсонська    03.04.1998    4:25.82    II        Сергєєв С.О., Михалін О    У, МДЮСШ "Україна" Херсон
10 НОВОСАД    Олександр     Івано-Франківська    06.06.1998    4:26.04    II        Дзундза Ю.М., Дзундза В.М. ()    МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
11 АФАНАСЬЄВ    Станіслав     Сумська    23.12.1999    4:26.69    II        Кулик Ю    К, ДЮСШ "Колос"Сумського р.
12 КУЛЮК    Ігор     Волинська    23.03.1998    4:27.09    III        Приходько С    МОН, РДЮСШ Рожищенська

Біг на 800 м Юнаки 17 Фінал
1 КУЗНЕЦОВ    Євген     Дніпропетровська    16.07.1998    1:59.74    I        Фатєєв А, Гринь В.А.     У, СДЮСШОР "Метеор" Днп
2 ФІНЧУК    Владислав     Рівненська    06.12.1998    2:03.24    II        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС
3 БІЛИЙ    Павло     Рівненська    16.06.1999    2:03.96    II        Дітлашки П.О. та В.П.  , Кашуба А    Д, КОЛІФКС

4 КАЧАЛОВ    Дмитро     Кіровоградська    10.02.1998    2:04.24    II        Приймак В.М.     МОН, ДЮСШ Олександрівська
5 СІДЬКО    Данило     Київська    02.01.2000    2:04.35    II        Зайцев В.О., Люшинський І.О.    МОН, КОЛІФКС
6 ЖИЛІНСЬКИЙ    Назарій     Рівненська    12.01.1999    2:05.71    II        Дубіч В.П.    МОН, ОСДЮСШОР Рвн
7 НОВОСАД    Олександр     Івано-Франківська    06.06.1998    2:06.08    II        Дзундза Ю.М., Дзундза В.М.     МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
8 ВОЛОЧАЄВ    Сергій     Черкаська    28.11.1998    2:06.50    II        Старовойтов О.Ф.    МОН, ОСДЮСШОР Чрк
9 АНТІПОВ    Олександр     Хмельницька    18.06.1998    2:06.77    II        Моспан М.     МОН, ДЮСШ №1 Кам-Подільська
10 ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ    Олександр     Київська    16.09.1999    2:07.16    II        Озерчук Б.О.    МОН, БВУФК Бровари
11 СИТНИК    Володимир     Кіровоградська    28.07.1999    2:07.33    II        Шостак І.О. , Шостак О., Лизень В.    С, РДЮСШ Маловисківська
12 ГАНЖАЛЮК    Сергій     Київська    02.03.1998    2:07.49    II        Гаман Л.Л., Зайцев В.О.    МОН, КОЛІФКС

Біг на 800 м Дівчата 17 Фінал
1 СІРЯК    Катерина     м. Київ    20.07.1998    2:16.51    I        Приходько В.М., Гончаренко М.Я.    У, СДЮСШОР м.Києва "У"
2 ОМЕЛЯНОВА    Ірина     Рівненська    24.01.1998    2:17.76    I        Фінчук Т.Л.    МОН, КОЛІФКС
3 ЮРЧЕНКО    Надія     Харкiвська    29.01.1998    2:19.09    I        Літвінова Л, Третяк А.Я.    Д, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
4 КУЗЬОМА    Валентина     Полтавська    26.12.1999    2:20.12    I        Якуба М.В.  МОН, ДЮСШ Лубенська
 5 БІЛЬЧАК    Оксана     Тернопiльська    05.05.1998    2:22.01    II        Сташків М.В., Небельський В    МОН, ЛУФК
6  КОВБА    Вікторія     Рівненська    21.07.1999    2:23.15    II        Дітлашки П.О. та В.П.   Ковба С    МОН, КОЛІФКС
7 ГОРІХОВСЬКА    Мар'яна     Івано-Франківська    17.09.1998    2:24.92    II        Дзундза В.М. , Перегінець М.І.    МОН, ОДЮСШ Ів-Франківськ
8 СЕМЬОНОВА    Богдана     Дніпропетровська    26.08.1999    2:25.29    II        Крот М.А., Щербакова А.І.    МОН, МК ДЮСШ Днп
9 ДЕРЕВЯНКО    Наталія     Запорiзька    04.03.1999    2:25.51    II        Нечта С.о., Місірук Г.О., Соя О    У, СДЮШОР "Металург" Зпр
10 ПИРОГІВСЬКА    Таїсія     Запорiзька    10.07.2001    2:26.32    II        Кріль Ф.М.    У, ДЮСШ №10 Зпр
11 ВАКУЛА    Анастасія     Харкiвська    01.11.1999    2:27.06    II        Слюсаренко Ю.    МОН, КЗ "МК ДЮСШ" Хрк
12 ПАНЬКІВ    Христина     Тернопiльська    22.06.1999    2:27.62    II        Стефанишина О.В., Большаков В.О.    МОН, ОДЮСШ

Просмотров: 504 | Добавил: longrun | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2017Бесплатный конструктор сайтов - uCoz